Vzduchotechnika

Nabízíme veškeré služby coby ostatní konkurence, tj. od návrhu řešení, cenových nabídek, po odbornou montáž, předání zákazníkovi a záruční a pozáruční servis. Navíc ale nabízíme porovnání kvalitativních, technických a ekonomických parametrů...

Klimatizace

Klimatizační zařízení jednotlivých výrobců dodáváme a montujeme dle přání a vlastních zkušeností zákazníka, návrhu či doporučení projektanta dané akce, nebo našich zkušeností. Nejlepší zkušenosti máme s výrobci Fujitsu, Toshiba, Mitsubishi, či Daikin.

 

Pomůžeme Vám doporučit ideální systém odrážející Vaše potřeby (split, multi-split, VRV/VRF). Najdeme společně ideální umístění venkovní i vnitřní jednotky z pohledu stavebních dispozic, estetiky okolí (nástěnné, podstropní, kazetové, kanálové, parapetní, sloupové, okenní, mobilní či samostatné výparníky). Při návrhu zařízení klademe v první řadě důraz na hluk, výkon a účinnost.

Neméně zajímavou výbavou klimtizací bývají: možnost funkce topení; filtry (plazmový, antivirový, antialergenní, karbonový atd.); dvoucestná nebo čtyřcestná distribuce vzduchu; horizontální a vertikální automatické naklápění žaluzií; ekonomická úspora; infra či nástěnné ovládání; automatický spánkový režim; časový i týdenní spínač; tichý režim; vkládání obrázku na čelní panel, a jiné.

 

Samozřejmostí naší montáže je tlaková zkouška dusíkem a vakuování systému, čímž dosáhneme maximální čistoty a těsnosti. Tímto předcházíme případným nesrovnalostem a zbytečným reklamacím.

 

Stručný technologický postup při montáži.

Novinky

Novinky se připravují

Naše služby

Nabízené produkty odpovídají požadavkům kvality pro EU reps. ČR
 
Kompletní dodávka klimatizací a vzduchotechniky do všech komerčních prostor (státní instituce, výrobní haly, obchodní domy, hotely, nemocnice) i nekomerčních prostor (bytové domy, rodinné domky).
 
Kompletní dodávku, to je dodávka materiálu na místo určení, jeho odborná montáž, zprovoznění, záruční a pozáruční servis.
 
Měření výkonů vzduchotechnických a klimatizačních zařízení.
 
Záruční i pozáruční servis včetně kontrol a revizí.
 
Kontroly a revize protipožárních klapek.
 
Elektroinstalace včetně revize elektro