Vzduchotechnika

Nabízíme veškeré služby coby ostatní konkurence, tj. od návrhu řešení, cenových nabídek, po odbornou montáž, předání zákazníkovi a záruční a pozáruční servis. Navíc ale nabízíme porovnání kvalitativních, technických a ekonomických parametrů...

O nás

Společnost BestKlima, s.r.o. byla založena dvěma společníky, jejichž snahou bylo aplikovat několikalety nashromážděné zkušenosti z oboru vzduchotechniky a chlazení do nové společnosti, jež má minimální náklady na provoz a chod společnosti. Přednostně se zabývá realizací a pravidelným servisem vzduchotechniky ať rozsáhlých komerčních prostor (nemocniční zařízení, obchodní prostory, státní instituce, hotely, banky, výrobní haly, atd.), nebo drobných rodinných domů po celé ČR. Vzhledem k tomu, že BestKlima je spíše menší společností, má možnosti být maximálně flexibilní pro potřeby svých zákazníků jak z pohledu vzdálenosti, tak i z pohledu času.

 

Realizační oddělení se zaměřuje na přípravu a montáž vzduchotechniky a klimatizace, která probíhá podle příslušného standardu, s ohledem na požadavky zákazníka. Preferujeme montáž a kompletaci z prefabrikovaných dílů s použitím certifikovaných komponentů renomovaných výrobců. Můžete se na nás obrátit se žádostí jakéhokoliv výrobku, nebo si nechte doporučit dle našich zkušeností. Pro Vaši snazší orientaci Vám rádi pomůžeme připravit jednoduché srovnání technických parametrů několika výrobců a značek daného sortimentu.

 

Servisní oddělení s odborně proškoleným personálem nabízí své služby při testech, zkouškách a uvádění TZB do provozu, zaškolování obsluhy a provádění kontrol provozuschopnosti dle ČSN, EN, předpisem výrobce a pojišťoven. Do této oblasti nepatří jen údržba, opravy a výměny zařízení či dodávky spotřebního materiálu (filtry, řemeny atd.), ale i revize požárních klapek, revize chladících zařízení, nebo revize elektroinstalací.

Další z hlavních priorit společnosti je dbát na ochranu životního prostředí. Proto se snažíme dodávat technologie a zařízení, která nemají škodlivý vliv na životní prostředí. Odpady z montáží jsou tříděny a předány k ekologické likvidaci.

Novinky

Novinky se připravují

Naše služby

Nabízené produkty odpovídají požadavkům kvality pro EU reps. ČR
 
Kompletní dodávka klimatizací a vzduchotechniky do všech komerčních prostor (státní instituce, výrobní haly, obchodní domy, hotely, nemocnice) i nekomerčních prostor (bytové domy, rodinné domky).
 
Kompletní dodávku, to je dodávka materiálu na místo určení, jeho odborná montáž, zprovoznění, záruční a pozáruční servis.
 
Měření výkonů vzduchotechnických a klimatizačních zařízení.
 
Záruční i pozáruční servis včetně kontrol a revizí.
 
Kontroly a revize protipožárních klapek.
 
Elektroinstalace včetně revize elektro