Vzduchotechnika

Nabízíme veškeré služby coby ostatní konkurence, tj. od návrhu řešení, cenových nabídek, po odbornou montáž, předání zákazníkovi a záruční a pozáruční servis. Navíc ale nabízíme porovnání kvalitativních, technických a ekonomických parametrů...

Vzduchotechnika a rekuperace

Společnost BestKlima se prioritně zabývá dodávkou a montáží vzduchotechniky (a klimatizace) pro komerční objekty. Ať se jedná o náročné čisté prostory pro nemocnice a laboratoře, speciální úpravy pro technologie ve výrobních procesech, či větrání objemných obchodních hal. Podobně dodáváme zařízení pro udržování optimalizovaného hygienického prostředí běžných kanceláří, sociálních zařízení a rodinných či bytových domů.

 

Nabízíme veškeré služby coby ostatní konkurence, tj. od návrhu řešení, cenových nabídek, po odbornou montáž, předání zákazníkovi a záruční a pozáruční servis. Navíc ale nabízíme porovnání kvalitativních, technických a ekonomických parametrů jednotlivých materiálů od různých výrobců. Čímž se snažíme dosáhnout maximální spokojenosti zákazníka po všech stránkách.

Formou vzduchotechniky nenabízíme pouze nucené větrání, ale i filtrovaný vzduch v jednotlivých stupních čistoty, dotápění či dochlazování a zvlhčování či naopak ovlhčování.

 

Do této oblasti naší činnosti zahrnujeme i vytápění výrobních či montážních hal horkovzdušnými saharami, chlazení a dotápění kancelářských prostor pomocí fancoilů a venkovních chillerů s přímým či odděleným kondenzátorem.

Novinky

Novinky se připravují

Naše služby

Nabízené produkty odpovídají požadavkům kvality pro EU reps. ČR
 
Kompletní dodávka klimatizací a vzduchotechniky do všech komerčních prostor (státní instituce, výrobní haly, obchodní domy, hotely, nemocnice) i nekomerčních prostor (bytové domy, rodinné domky).
 
Kompletní dodávku, to je dodávka materiálu na místo určení, jeho odborná montáž, zprovoznění, záruční a pozáruční servis.
 
Měření výkonů vzduchotechnických a klimatizačních zařízení.
 
Záruční i pozáruční servis včetně kontrol a revizí.
 
Kontroly a revize protipožárních klapek.
 
Elektroinstalace včetně revize elektro